Menü
0507 213 57 48 info@basakekolojik.com.tr

Başak Ekolojik Ürünler Kontrol ve Sertifikasyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

20.03.2012 Kurulan Firmamız Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı Ve Türk Akreditasyon Kuruluşunun Denetimi Sonucu Verilen Yetki Doğrultusunda Organik Tarımda Denetim Ve Belgelendirme Hizmeti Vermektedir.

Ulusal Ve Uluslararası Alanda Tanınan ve Bilinen Bir Kuruluş Olma Hedefini Benimseyen Başak Ekolojik, Bu Hedefine Ulaşmak İçin Yasal Gereklilikleri, Ulusal Ve Uluslararası Standartları Temel Almakta. Mali-Ticari Ve Siyasi Baskılara Meydan Vermeden; Çıkar İlişkisi İçine Girmeden Ve En Önemlisi Yaşanabilir Bir Dünya Adına Sorumluluğunun Farkında Olan Hedefe Ulaşma Adına Büyük Bir Hırs İçinde Olmayıp, Güvenilir ve Tarafsız olmayı benimsemiştir.

Başak Ekolojik Ürünler Kontrol Ve Sertifikasyon Hizmetleri Tic. Limited Şirketi Hizmetlerini Ulusal Ve Uluslararası Standartlarının Şartlarına Göre Sürdürmeyi İlke Olarak Kabul Etmiştir. Belgelendirme Sürecini Kalite Esaslarına Dayandırarak Kendi Kalite Anlayışına Bağlı Kalmayı Değişmez Etik Kural Olarak Kabul Eder. Başak Ekolojik Kendi Sistemine 2016 Yılında AB St01 Başak Organik Standardı ve Avrupa Birliği Yönetmeliği EC 834/2007, 889/2008 ve 1235/2008’e Göre Kontrol ve Sertifikasyon Hizmetini de İlave Ederek Hedeflerine Bir Adım Daha Yaklaşmıştır.

Easy To Use

Ulusal ve Uluslararası Standartlara Uygun Hizmetler

Super Fast

Daha Yaşanabilir Bir Dünya Hedefine Odaklanmış Hizmetler

Safe & Secure

Güvenilirlik ve Tarafsızlık İlkesi

Reliable

Kalite Anlayışına Dayalı Etik Kurallar

Hakkımızda

Misyonumuz

Üretimden tüketime kadarki tüm aşamalarda organik tarım felsefesini özümsemiş ve bu felsefenin sorumluluğu çerçevesinde hareket ederek sürdürülebilir tarımsal üretim de şeffaf ve güvenilir kontrol ve sertifikasyon hizmeti sunmaktır.

Değerlerimiz

Ülkede organik tarım alanında yapılan uygulamalara verilebilecek en üst düzeyde desteği vererek, sertifikasyon alan üreticilerimizin ürünlerinin ülke ve dünya çapında talep edilen ürünler olması yolunda kaliteli, yetkin ve güvenli hizmet vermektir.

Sözümüz

Daha Yaşanabilir bir Dünya için, Güvenilir, Tarafsız, Kalite Odaklı ve Etik Bir Kurum Olmak

Müşteri Görüşleri